Tak sú alebo nie sú spolu? Gabriela Drobová, ktorá je manažérkou moderátorky Jasminy Alagič, komentovala mediálne informácie o tom, že jej zverenkyňa tvorí pár s raperom Rytmusom.

Raper Rytmus a speváčka Dara Rolins ukončili svoj vzťah pred zhruba mesiacom. Toto ich spoločné rozhodnutie, ktoré zverejnili na sociálnej sieti, prekvapilo, ba dokonca šokovalo mnoho ich fanúšikov a priaznivcov.

České média však najnovšie vyšli na povrch so zaujímavou informáciou, ktorá hovorí o tom, že kontroverzný raper si našiel za Daru náhradu. Údajne ňou má byť moderátorka hudobnej šou Superstar, Jasmina Alagič. Viacerí fanúšikovia si však myslia, že ide o čistú novinársku kačicu. Ku všetkému sa pre denník pre pluska.sk vyjadrila moderátorkina manažérka Gabriela Drobová: “Obaja sú dobrí priatelia. Rytmus Jasminu podporuje v rámci moderovania Superstar, pretože sám v tejto šou pôsobil ako porotca.“ Jej slová nič nepotvrdili, no ani nevyvrátili. Počkajme si teda, či sa časom nedočkáme zrodu novej lásky slovenského šoubizu.

Gabriela Drobová
Jasmina Alagič
Rytmus

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram