Modelka Lucia Javorčeková sa v rebríčku sledovanosti slovenských žien na Instagrame chváli absolútnym prvenstvom. Jej obnažené a provokatívne pózy sleduje neuveriteľných 1,7 milióna ľudí z rôznych kútov sveta – má ale dokonalý obraz na sociálnej sieti aspoň niečo spoločného s realitou?

Úspešná influencerka vábi pohľady mužov dráždivými fotografiami, kedy pravidelne prevetráva obdarené plné vnady a štíhle krivky, avšak žiadnou vychrtlinou rozhodne nie je. Príťažlivá brunetka dostala naviac do vienka mladistvú tváričku a pohľad zvodnej dračice, pri akom by sa nejednému pánovi podlomili kolená.

lucia javorčeková

Lucka sa nemá ani v osobnom živote na čo sťažovať. Nedávno si s rodinkou užívala pobyt na slnkom zaliatych gréckych plážach, kde ju náhle prichytili paparazzi. A hoci kúsok od mora nemala k dispozícii kaderníčku, líčidlá, retuš či foto filtre, v reálnom živote sa určite nemá začo hanbiť.

Najsledovanejšia Slovenka predviedla vyšportované krivky v bielych plavkách a jej tvár bez mejkapu sa od rozprávkových záberov na Instagrame takmer nelíšila. Nuž, niektoré žienky majú jednoducho šťastie a v tomto prípade sa zdá, že Javorčekovej prirodený zjav príliš veľké množstvo prehnaných úprav ani nepotrebuje.

Luciu Javorčekovú bez úprav si pozriete —TU—

Lucia Javorčeková

Zdroj: Prezenu.joj.sk | Foto: Instagram/Luciajavorcekova