Ešte pred začiatkom leta úspešné influencerky Jasmina Alagič a Zuzana Plačková uviedli na trh spoločný produkt. Ide o kolagén, ktorý okrem svojich základných funkcií sľubuje aj pomoc v oblasti redukcie váhy. Práve na túto skutočnosť upozornila známa moderátorka počas toho, ako jedla pizzu, čo však radšej robiť nemala.

Jasmina si v tieto dni vychutnáva dovolenku so svojou rodinkou, kde sa nemieni v ničom obmedzovať. Štíhla kráska nepohrdla ani pizzou, pri ktorej jedení nahrala fanúšikom odkaz. „Ja môžem žrať pizzu na večeru, lebo ju vďaka kolagénu odvodním. Tak ako vy všetky, ktoré ste vykúpili aj poslednú dávku kolagénu,“ uviedla nová moderátorka šou Česko Slovensko má talent.

Na prvý pohľad nevinné tvrdenie však v radoch odborníkov, zaoberajúcich sa zdravým životným štýlom, vzbudilo pohoršenie. Instagramový účet fitclan, ktorý sleduje až 92 tisíc ľudí, ho dokonca označil za tohtotýždňové dno internetu. Na jeho stranu sa pridala aj známa fitnesska Zora Czoborová. „V prvom rade chcem povedať, že každý má právo si vybrať robiť, čo chce – investovať peniažky, do čoho chcete. Ale verte mi, že neexistuje žiadna zázračná tabletka, žiadny zázračný drink, žiadny zázrak, ktorý to za vás urobí. Je to len naozaj poctivá práca, že ste ochotní na sebe makať a že ste ochotní si prispôsobiť zdravú stravu,“ vyjadrila sa Zora.

Po spŕške kritiky, ktorá sa na internete zniesla na atraktívnu mamičku dvojročného Sanela, sa o slovo prihlásil aj jej manžel Patrik Vrbovský. Ten si svoju milovanú polovičku Jasminu a kamarátku Zuzanu Plačkovú zastal.

rytmus

,,To, že dve čajočky, nešportovkyne, zarobia na kolagénoch bombu, (za čo som na ne hrdý), tak to musí byť samé o sebe pre ľudí, čo sa snažia zarobiť dlhé roky vo fitnesspriemysle, zdrvujúce a aj extrémna voda na mlyn,“ začal Rytmus, ktorý následne napísal, že zo strany jeho lásky išlo iba o humor.

,,Ale to, že niekto vytvára z evidentnej srandy (pretože zrazu si Jasmina srandu nerobí) svoju pravdu o reklame, aj keď sa už ten kolagén nepredával a bolo tak dosť jasne povedané, že je vypredané, je ich sebaklam. Postavený na žraní pizze. Ale šak treba urobiť senzáciu pre komentaristov, nech zo seba vyhonia frustráciu,“ napísal úspešný raper.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk, Instagram/jasmina_alagic, rytmusking, zoraczoborova