A je to oficiálne za nami! Jasmina Alagič Vrbovská konečne predstavila vlastnú kolekciu oblečenia pre tehotné ženy s názvom “Jami”, na ktorej pracovala spolu so svojím dvorným stylistom a priateľom Milanom Švingálom. Na jej uvedení na trh nechýbalo množstvo známych tvárí!

Jasmina Alagič a Milan Švingál uviedli na trh nové kúsky venované ženám v radostnom očakávaní. Na veľkolepej udalosti, kde šaty jej vlastnej značky predvádzali i tehotné ženy z radu fanúšičiek, sa objavilo množstvo nečakaných osobností nášho šoubizu.

Jednou z nich bola aj bývalá superstaristka Barbora Balúchová, ktorá sa stará o desiateho potomka Borisa Kollára. Okrem nej nechýbala ani fitnesska Zora Czoborová v luxusných šatách, vďaka čomu sa zrejme stala divou večera. Celú akciu, samozrejme, sprevádzala Gabriela Drobová.

Jasminine kúsky však nepredvádzali len neznáme tehulky. Na prehliadkové mólo sa postavili aj moderátorky Barbora Bakošová či Dominika Ducová, pričom mikrofón do rúk vzala dobrá priateľka Milana Švingála a známa moderátorka Eva “Evelyn” Kramerová.

O čerešničku na torte sa nepostaral nik iný ako Jasminin manžel a raper v jednom Patrik “Rytmus” Vrbovský. Ten na počesť svojej tehotnej ženy vystúpil na červenom koberci, pričom si nedopustil skladbu z jeho repertoáru s názvom “Ona má štýl”. A mal pravdu!

Fitnesska Zora Czoborová
Speváčka a mamička v jednom – Barbora Balúchová
Jednou z modeliek bola moderátorka Dominika Ducová
Akciu moderovala Eva “Evelyn” Kramerová
Na “móle” sa predviedla aj moderátorka Barbora Bakošová

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na záver vystúpil Rytmus

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter