Počas aktuálnej situácie, kedy sa väčšina sobášov ruší, sa známa markizáčka rozhodla, že do “toho” predsa len vhúpne aj za prísnych podmienok. Od soboty 20. februára je tak z Razije Trnačevič vydatá pani!

Raziju Trnačevič môžete poznať ako úspešnú cukrárku, ktorá v roku 2016 hviezdila v televíznej šou o varení MasterChef. Kučeravú krásku však určite mnohí evidujú aj z príspevkov moderátorky Jasminy Alagič, dievčatá sú totiž najlepšie kamarátky, pričom okrem iného ich spájajú rovnaké balkánske korene.

Raziju Trnačevič

Počas víkend Jasminina priateľka sľúbila večnú lásku v dobrom aj v zlom dlhoročnému priateľovi Jokimu, s ktorým vychovávajú spoločnú dcérku Eminu. Sobáš prebehol v úzkom kruhu najbližších na úrade a, samozrejme, na ňom nemohla chýbať ani Rytmusova manželka. Tá sa dokonca zhostila dôležitej funkcie svedka.

„Moja balkánska sestra dnes prijala meno lásky svojho života. Draga moja, mne je najväčšou cťou byť svedkom práve tejto lásky, pretože má obrovský príbeh, ktorá sa týka nás všetkých, pretože má neuveriteľnú hĺbku a čistotu a preto, že jej dĺžka bude večná bez toho, aby som vám to musela priať,“ Jasmina zanechala pri snímkach, na ktorých pózuje s pôvabnou nevestou. Tá však na svoj veľký deň typický svadobný outfit nezvolila.

Razija pred bielou róbou uprednostnila čipkované šaty mentolovej farby, siahajúce tesne pod kolená, a pred závojom zase kvietkovanú čelenku, vďaka ktorej pôsobila ako víla. Čo sa týka jej kamarátky, Sanelova mamina prekvapila asi ešte viac, a to modrým nohavicovým kostýmom a luxusnými teniskami značky Louis Vuitton, čo sa na takýchto slávnostiach často nevidí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking, sweet.affairs