Moderátorka módnej televízie Jasmina Alagič si užíva život spôsobom, na aký sa mnohí ľudia len nechápavo prizerajú. Málokto si totiž dokáže v každej maličkosti nájsť dôvod na obrovskú radosť presne tak ako mamina takmer ročného synčeka Sanela. Čo sa ale bábätka týka, jeho slávni rodičia sú v tomto ohľade nesmierne zdržanliví a tváričku malého anjelika pred verejnosťou stále skrývajú. Najnovší záber Jasminy Alagič s dieťaťom tak vyvolal nechápavé reakcie!

Hoci sú manželia Vrbovskí na sociálnych sieťach veľmi aktívnymi prispievateľmi, celú podobizeň desaťmesačného drobca si nechávajú len pre seba a najbližších. Raper Rytmus si s manželkou Jasminou zhodne stoja za tým, že súkromie vlastného potomka budú strážiť tak dlho, ako im to okolnosti dovolia.

Jasmína alagič a Sanel

Práve tento rázny krok sa u okolia stretáva s veľmi častým nepochopením. Tisíce priaznivcov by totiž radi sledovali, ako bábätko krásne rastie, prípadne hľadali podobnosti s ostro sledovanými rodičmi. Keď sa teda balkánska kráska objavila s rozkošným dieťatkom v náručí, ktorému bolo jasne vidieť do tváre, prekvapené reakcie na seba nenechali dlho čakať.

Snímka s dvomi deťmi spôsobila rozruch

,,Po kom je? Však tam nevidím črty ani jedného,” pobavil sa jeden z komentujúcich. ,,Už ste ho konečne ukázali,” potešila sa iná fanúšička. Tým pozornejším osobám ale neunikol najpodstatnejší detail – Jasmina držala na rukách dcérku svojej najlepšej kamarátky Razije Trnačevič, pričom jej vlastný syn sa nachádzal v kočíku, zase raz otočený chrbtom k objektívu.

Jasmina Alagic Sanel

Fakt, že veselá mamina svoj najcennejší poklad hrdo nevystavuje, vyvoláva u sledovateľov na Instagrame občasné pobúrenie. Kým jedna skupinka sa s rozhodnutím rodičov plne stotožňuje, iným už neustále zatajovanie ratolesti poriadne lezie na nervy.

,,Ľudia a čo sa staráte, prečo ho neukážu? Oni sa vám tiež nestarajú do toho, ako často vycapíte svoje dieťa na internet!” zhodnotila jedna z množstva žien, ktoré už majú nekonečného dožadovania sa tváričky malého Sanela zjavne plné zuby. Obľúbená hviezda, ktorej sa fotkou s “cudzím” drobcom podarilo na chvíľu publikum zmiatnuť, tak toho svojho naďalej zaryto skrýva.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina alagic instagram

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic