24. februára sme sa zobudili do čierneho rána. Celý svet zarmútili správy o tom, že Rusko zaútočilo na Ukrajinu. Odvtedy sú sociálne siete zaplnené odkazmi, ktoré nejakým spôsobom reagujú na tragédiu u našich východných susedov. U influencerky Jasmina Alagič však pretlak takýchto príspevkov nenájdete.

Známa moderátorka je na Instagrame počas dňa pomerne aktívna a so sledovateľmi sa veľmi rada delí o zaujímavosti zo života. Niektorí fanúšikovia tak Jasmine Alagič vytkli, že sa súčasnej neľahkej situácii, ktorá vládne na Ukrajine, nevenuje dostatočne. Krásku reakcie ľudí prinútili k tomu, aby svoj prístup vysvetlila.

,,Ja napríklad nedokážem postovať každú chvíľu nové informácie, neviem, čo je naozaj relevantné a neviem, koľkým ľuďom by som šírila strach (to sa však nevylučuje s tým, že ich ostražito sledujeme). Začali sa tu súdiť a osočovať ľudia vzájomne, kto koľko čoho má dávať a čo nemá, trošku nad tým krútim hlavou a trošku mi to je aj ľúto, že sa táto situácia zneužíva na další nepokoj, u mňa nenájdete žiadne pravidlá o tom, čo by ste teraz mali robiť ako to, aby ste sa pokúsili robiť všetko, čo je pre Vás momentálne v rámci situácie najlepšie na podporu svojej rodiny a ak máte tie možnosti na reálnu podporu ľudí, ktorých sa priamo táto situácia dotýka bez žiadnych iných vypočítavých zámerov ako toho, že Vám to hovorí hlas Vášho srdca,“ odkázala Slovákom mamička 2,5-ročného Sanela.

Aj Jasmina, samozrejme, priznala, že má strach. Avšak keď ju prepadne panika, vždy sa snaží upokojiť, pretože vie, že tým i tak nič nedosiahne. ,,Nemienim stratiť minútu s nimi tým, že budem (zatiaľ) zbytočne v kŕči prenášať zlé emócie. Každú chvíľu pošlem myšlienku a budem otvorená aj finančnú SMS tým, ktorí momentálne naozaj reálne strádajú, pretože z môjho pohľadu toto pomôže mne, mojim blízkym a ľuďom vo vojne viac ako moje uplakané storiečko, ktoré by malo len smutnú reťazovú reakciu,“ napísala manželka rapera Rytmusa, s ktorej názorom sa stotožnilo množstvo jej priaznivcov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic