Na Slovensku konečne zavládli teplejšie dni, na ktoré sme tak dlho čakali. Zelenú okamžite dostala práca na záhrade či skultúrňovanie vonkajších priestorov našich obydlí, čo chytilo za srdce aj obľúbenú moderátorku Jasminu Alagič. Tá si pocity z vynoveného exteriéru vilky v Malinove nenechala iba pre seba.

Manželia Vrbovoskí sú mimoriadne spoločenskí a rodinne založení ľudia, a tak sa dom známej dvojice vždy ozýva smiechom ich milovaných príbuzných či dobrých priateľov. S príchodom teplejších dní sa návštevy presúvajú na veľkú záhradu, ktorá bola aj doteraz pastvou pre oči. Jasmina sa však rozhodla, že na nej predsa len ešte popracuje, čomu vraj úplne podľahla.

,,Tento rok som sa ju naozaj úpenlivo snažila premeniť na jednu krásnu oázu pokoja, kde sa všetci budeme cítiť ako na dovolenke. A aj keď sa snažím byť akokoľvek skromná, mám pocit, že sa nám to podarilo,“ budúca moderátorka Česko Slovensko má talent sa podelila o radosť, ktorú v nej navodzuje vynovený exteriér.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Fanúšikom na Instagrame energická kráska sľúbila, že im postupne všetko poukazuje, pričom začala nádherným sedením v neutrálnej béžovej farbe od talianskeho výrobcu. ,,Môj muž, keď si prvýkrát sadol na našu terasu, tak v sekunde vypleštil oči, pretože podľa mňa dovtedy ani netušil, že som tak dobre vybrala. Jedna vec je, ako tie veci vyzerajú a že sú naozaj krásne, ale druhá vec je ich funčnosť. No a tu sa viem rukami nohami zaručiť za oboje,“ prezradila Jasmina o pohodlnom nábytku, ktorého cena je takmer ako 3200 eur.

Okrem toho manželka rapera Rytmusa záhradu ich hniezdočka obohatila aj o kreslo či hojdačku – každý kus v približnej hodnote 1000 eur. Radosť relaxovať v takej nádhere!

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, centromobili.sk