Pôvabná plavovláska momentálne hviezdi ako moderátorka šou Československo má talent, kde na vlastné oči vidí neuveriteľné vystúpenia. Jasmina sa popri práci stíha venovať aj svojej rodine a čas strávený s manželom Patrikom a ich synom Sanelom je pre ňu na nezaplatenie. 

Balkánska kráska svoj Instagram pravidelne zásobuje zaujímavými fotkami i videami a sledovateľom odpovedá na ich otázky. Najnovšie Alagič na sociálnu sieť uverejnila krásnu fotku, na ktorej so synčekom, ležiac na paplóne pri krbe, pozerajú rozprávku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak sledovatelia si okrem rodinnej idylky okamžite všimli strašidelný doplnok nachádzajúci sa vedľa televízora. Pod záberom sa tak okamžite začali hrnúť zaujímavé komenáre. ,,Tá bábika je na infarkt,“ napísala fanúšička. ,,Pomóc, teraz nezaspím kvôli tej bábike na koni,“ pridala sa iná dáma, ktorú podporili ďalší followeri.

Jasmina sa, samozrejme, k nevšednej vecičke v obývačke vyjadrila a zdôraznila, že Sanel z tejto hračky vôbec nemá strach. ,,Jasné, že sa malý nebojí. Malý vyrastá pri mojich všelijakých haluziach, ktoré robím, a halloweensku výzdobu úplne milujem, takže on vie, že sú to hračky, že je to sranda, a sám ju zapína, aby jej takto šibalo. Nemáva žiadne zlé sny a nič podobné, lebo sa hráme, veď to je len akože,“ vysvetlila celebritná mamička, ktorá sa už teraz nevie dočkať, ako svoj dom vyzdobí na ,,dušičky“.

jasmina alagic

jasmina

Z

droj/Foto: Instagram/jasmina_alagic