Charizmatická influencerka opäť prekvapila svojich fanúšikov, keď im predstavila ďalší vlastný produkt, ktorý čerstvo uviedla na trh. Jasmina spojila sily s návrhárom a maskérom Milanom Švingálom a spolu zhotovili chlpaté kabelky.

Jasmina Alagič je známa tým, že miluje módu a v jej šatníku nesmú chýbať jedičné kúsky. Celebritná mamička začala na Instagrame promovať nový tovar, na ktorom pracovala s dlhoročným kamarátom. Dvojica vytvorila limitovanú edíciu kabeliek s názvom Molly a Daphne.

jasmina alagic

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Toto naše spoločné “šteniatko” sme pripravili práve pre vás! Nazvali sme ich KJUTKY, lebo sú najviac cute. Krásne, praktické, mäkkučké, chlpaté kabelky, ktoré sú absolútnou fashion vychytávkou zrodené z lásky! A dúfam, že ste od nás nečakali nič obyčajné, to by bola pre nás hrozná nuda, takže vytunovali sme ich o možnosť svietenia! Áno! Dobre čítaš! Bude ti krásne svietiť vnútro, nech v tmavej uličke vždy budeš vedieť presne nahmatať kaser, napríklad,“ napísala s humorom na sociálnu sieť balkánska kráska. Tak čo, dámy, páči sa vám táto nová vychytávka od Jasminy a Milana? Svoj komentár môžete zanechať pod článkom na našom Facebooku.

 

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic