Predtým, než Jasmina Alagič priviedla na svet svoje bábätko, sa mohla mamičkovským povinnostiam priúčať pri najmilovanejších ženách jej života, ktoré ju s pôrodom o pár mesiacov predbehli. Dnes si tak už všetky tri krásky spoločne vychutnávajú nielen prítomnosť jedna druhej, ale aj ich drobčekov.

Manželka rapera Rytmusa má obrovské šťastie, nakoľko rovnaké životné obdobie spojené s príchodom bábätka prežíva i jej sestra a najlepšia kamarátka. Kým Alexandra Alagič absolvovala pôrod už v marci, Razija Trnačević, známa aj z kulinárskej šou MasterChef Slovensko 2016, ju nasledovala presne o mesiac neskôr.

Od konca júla tak môžu dámy už aj s Jasminou zdieľať vzájomné pocity a deliť sa o všetky materské radosti či starosti. Najnovšie si však kočky spoločne zhotovili krásny záber, na ktorom sa každá z nich hrdo pýši svojím rozkošným pokladom, pričom najmenší Sanel sladko spinká na Jasmininej hrudi. Túto nádheru známa moderátorka okomentovala stručne a jasne – ,,Moje sestry, naše deti. Milujem život!“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagic

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic