Pred pár hodinami to bol presne rok, čo drsný raper Patrik Rytmus Vrbovský pokľakol pred svoju vyvolenú, čím sa začal písať priam rozprávkový príbeh. Plavovláska si tak pri príležitosti vzácnej spomienky neodpustila smerom k fanúšikom pár slov.

Minulý rok ostala slovenská verejnosť dosť prekvapená bleskovým vývojom vzťahu Jasminy Alagič a Patrika Vrbovského. Dvojica sa dala dohromady len krátko po Rytmusovom rozchode so speváčkou Darou Rolins, pričom necelý rok po zahájení románika prišli čarokrásne zásnuby.

Jasmina Alagič Rytmus zásnuby

Populárny hudobník nenechal nič na náhodu a drahú polovičku zaskočil tým najkrajším spôsobom priamo v jej rodnej zemi. Od tej chvíle sa zaľúbenci pustili do plánovania veľkolepej svadby na zámku i do splodenia prvého potomka. Presne rok po nádherných udalostiach v Bosne si nadšená kráska zaspomínala na emócie, aké pociťovala počas romantickej žiadosti o ruku.

,,Dnes je to rok, čo si môj muž predo mňa kľakol v mojej milovanej Tuzle a spýtal sa ma, či sa stanem jeho ženou. Pre mňa tá najkrajšia a najjednoduchšia otázka. Za ten rok sme sa stihli vziať a darovať si SYNA – čo môže byť viac?” vyznala sa Jasmina a zároveň sa neváhala prihovoriť k ľuďom, ktorí si večne lámu hlavu na tým, ako sa môže párik tak spontánne a rýchlo vrhnúť do závažných životných rozhodnutí.

Jasmina Alagič Rytmus Sanel

,,Keď vám ktokoľvek bude hovoriť čokoľvek o tom, čo by sa kedy malo, nemalo, čo je skoro, neskoro a podobne, s úsmevom sa otoč a vykroč na cestu za svojím srdcom, pretože iba na nej stretneš svoje šťastie. Hrdá, šťastná, milovaná a milujúca pani Vrbovská,” balkánska kráska zanechala priaznivcom emotívny odkaz, nabádajúci k tomu, aby sa ľudia nebáli ísť si za vlastným šťastím bez ohľadu na mienku okolia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagič insta

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic