Keď sa moderátorka Jasmina Alagič a raper Patrik Vrbovský začali pravidelne stretávať, prišli na to, že sú jeden pre druhého ako stvorení, a ich vzťah nabral turbulentný spád. Po polroku prišli zásnuby, po roku svadba a o pár mesiacov neskôr sa dvojici narodil synček Sanel. Ich nekonečná láska je naozaj obdivuhodná, pričom muža ako je Rytmus môže známej kráske mnoho žien tíško závidieť.

Jeden z najpopulárnejších Slovákov sa v rámci práce prezentuje ako drsný raper, ktorý sa pravidelne oháňa vulgarizmami. V súkromí je však Rytmus milujúci otec a manžel. A hoci si so svojou polovičkou vymieňajú verejné vyznania pomerne často, tentokrát sa Jasmina rozhodla, že fanúšikom prezradí o čosi viac.

jasmina a rytmus

,,Okey, niečo Vám poviem o mojom mužovi. Dnes ráno, keď som jeho a Sanelka odprevádzala z domu (pretože ho ráno vozieva vždy on), sa má pýta, “Láska , aký budeš mat deň?” Hovorím mu, že hneď, ako odídu, sa idem vyvaliť do vane a užívať si chvíľku absolútneho ničoho (pretože dnes výnimočne začínam s povinnosťami trošku neskôr).
S obrovským úsmevom a láskou na mňa pozerá, pobozká ma a povie mi, aké je to super!
A ja viem, že on mi krásne dni naozaj praje,“ začala moderátorka Česko Slovensko má talent. Od milého momentu z rána však premostila na ich spolužitie v domácnosti.

,,Môj muž odo mňa neočakáva žiadne veci, aby bolo doma vždy navarené, upratané a podobne (aj keď sa priznám, že väčšinou je, pretože to milujem robiť), môj muž skrátka vždy chce, aby som bola spokojná a mala krásny deň a keď v ten deň napríklad nájde doma jeho obľúbené jedlo, tak sa poteší ako malý, nie akoby to bola samozrejmosť. Môj muž, mi KAŽDÝ DEŇ NIEKOĽKRÁT povie, ako ma ľúbi, a KAŽDÝ VEČER ma škrabká pred spaním,“ podelila sa o pocity šťastia atraktívna mamička, ktorá spomínaným veciam pripisuje tisíckrát väčšiu hodnotu, ako keby jej Paťo pomáhal v kuchyni alebo vykladal umývačku. ,,Môj muž mi každý deň dáva krásne emócie,“ ukončila Jasmina, vyzývajúc svoje obdivovateľky k tomu, aby jej aj ony napísali o vlastných polovičkách pekné veci.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking