Známa televízna kráska s balkánskymi koreňmi Jasmina Alagič Vrbovská vložila svoju dôveru do rúk celebritnej lekárky Aleny Pallovej. Tá na sociálnych sieťach otvorene prehovorila o procedúrach, ktoré u nej na klinike moderátorka podstúpila. 

Vyššie spomínaná doktorka je uznávanou dermatologičkou a majiteľkou kliniky krásy, ktorá sa pričinila na vzhľade nielen Jasminy Alagič, ale i Sisy Skovskej či Zuzany Belohorcovej. Alena na svoje sociálne siete pridala fotografiu, kde jej pod rukami leží Rytmusova manželka.

,,Milujem, keď mi klientky bezpodmienečne dôverujú a zveria sa mi do rúk,” podľa slov doktorky Pallovej Jasmina necháva rozhodnutia ohľadom svojho zjavu práve na ňu.

,,Jasminke stačili naozaj maličkosti. Vymysleli sme si nový ťah –  se*y vektor, ktorý sme dosiahli aplikáciou kyseliny hyalurónovej do lícnych kostí, prezradila na Instagrame celebritná lekárka, ktorá sa vyjadrila aj k chýrom ohľadom počtu Jasmininých plastík.

,,Na margo predsudkov, koľko plastických úprav má za sebou, môžem čestne prehlásiť – NULA. Kyselinu hyalurónovú v perách, ale to nie je plastická operácia, to predsa všetci viete,” ozrejmila vychýrená doktorka “krásy”.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/alenapallova/jasmina_alagic