Od narodenia prvého vytúženého potomka úspešného rapera Patrika Rytmusa Vrbovského a jeho manželky Jasminy ubehlo neuveriteľných 13 mesiacov. Prominentný párik sa síce striktne drží zásady neodhaľovania celej tváričky malého pokladu, no na novom spoločnom zábere nebolo vidieť len črty ročného batoľaťa – pozornosť pútal aj tento detail!

Snáď žiadna iná mamina zo šoubiznisu nie je toľko konfrontovaná otázkou, ako vyzerá jej dieťatko, než moderátorka Jasmina Alagič. Hviezdna balkánska kráska však neustále pripomína, že si drobca túži pred verejným svetom ochrániť tak dlho, ako to len bude možné.

Jasmína Alagič a Sanel

Napriek tomu sa to na kráskinom profile doslova hemží fotkami so synčekom Sanelom, pričom posledná póza rodinky sa stretla s veľmi pozitívnymi ohlasmi. Manželia Vrbovskí a ich milovaný anjelik sa totiž navliekli do úplne rovnakých outfitov, čím dali jasne najavo, že sú stále zohratou partiou – to však nebol jediný detail, na aký sa oči publika upriamovali.

jasmina rytmus sanel

Fanúšikovia zároveň riešili do očí bijúcu podobu s maminou, ktorá sa dá odhaliť aj na chlapcovom zábere z profilu. ,,Krásny anjelik, čistá mamina,“ nadchla sa jedna z obdivovateliek. ,,Takto z boku už je vidno, že podoba je zatiaľ maminina,“ súhlasne prikývla ďalšia. A čo na to hovoríte vy? Dá sa už rozpoznať, po kom Sanel zdedil hlavné črty tváre?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic