Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská je na sociálnych sieťach mnohým ženám veľkou inšpiráciou. Verných fanúšikov si získala vďaka aktívnej komunikácii s ostatnými mamičkami, s ktorými sa navzájom delia o tie najužitočnejšie rady a vychytávky. Avšak kráska s balkánskymi koreňmi sa vždy nakoniec rozhoduje podľa srdca. 

V júli tomu budú dva roky, čo atraktívna influencerka priviedla na svet synčeka Sanela, ktorý jej nadobro zmenil život. Aj táto mamička sa počas tehotenstva a začiatkov materstva stretávala s množstvom rád okolia. Teraz už vie, že spravila dobre, keď sa rozhodla nasledovať svoj vnútorný hlas.

,,Ja keď som porodila, tak som mala naozaj istú skupinu mám, ktoré boli veľmi také premotivované a mali pocit, že všetko by som mala robiť podľa nich. Som veľmi rada dnes, s odstupom už skoro dvoch rokov, že som si zachovala vlastnú hlavu a presvedčenie, že vnímam svojho syna. To je to najlepšie, čo môžem pre jeho výchovu spraviť,“ otvorila sa fanúšikom na sociálnych sieťach manželka populárneho rapera Patrika Vrbovského alias Rytmusa.

,,Som mama, ktorej nejako úplne nevadí, keď rovnakou rukou kŕmi seba aj psa, no tak čo už? A som v tomto na seba hrdá. A som hrdá na všetky maminy, ktoré neprestali počúvať svoje intuície voči svojmu dieťaťu,“ dodala na záver Jasmina so širokým a spokojným úsmevom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, streamable.com