Jasmina Alagič sa do povedomia verejnosti dostala najmä po tom, ako získala flek v šou SuperStar. Po uzatvorení manželstva s raperom Rytmusom vystrelila jej sláva ešte vyššie, mnohí preto zjavne nadobudli dojem, že za jej neutíchajúcou pozitívnou energiou a širokým úsmevom stojí naplnený partnerský vzťah. Balkánka ale tvrdí niečo iné a dokonca sa podelila o osvedčený recept na šťastie.

Fanúšikovia krásnu plavovlásku neraz zahrňujú otázkami, týkajúcimi sa jej neoblomného optimistického nastavenia. Jedna z obdivovateliek sa zaujímala o to, či by Jasmina dokázala sršať spokojnosťou i bez partnera, a ako to vlastne robila v minulosti, kým bola ešte sama.

Mamina jeden a polročného Sanela všetkých ubezpečuje, že pre získanie vnútornej harmónie nikoho iného okrem seba samej nepotrebuje. Podľa nej treba v prípade pátrania po vlastných radostiach prejavovať určitú sebeckosť, avšak rozhodne nie na úkor ubližovania iným.

,,Tým myslím robiť všetko pre to vaše. Je to dôležité, pretože sa od toho odvíja všetko – aký ste partner, aký ste priateľ, aký ste človek. Pretože Vám zaručene poviem, že nešťastní ľudia robia oveľa viac zla, či už chtiac alebo nechtiac, v zásade je to jedno, lebo výsledok je rovnaký. A preto je vaše šťastie najdôležitejšie na svete, pretože sa stanete spokojnou vyrovnanou osobou, ktorá ho (ne)vedome posiela ďalej.”

jasmina alagič sanel

Hviezda módnej televízie sa o šťastie usiluje po celý život, avšak na rozdiel od množstva iných osôb ho nehľadá vo vonkajších okolnostiach, ale v radosti z vlastného bytia. ,,Viem, čo ma teší a na to sa sústredím. Ak prídu veci, ktoré nie sú úplne veselé, poviem si “Nevadí”. Je to len chvíľa a hneď svoju pozornosť, čas a všetko znovu dám tam, kde ma to robí šťastnou!” Jasmina poskytla priaznivcom niekoľko užitočných rád, ako sa odkloniť od negativity, aké sama dodržiava, odkedy si pamätá.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic