Prominentná tehuľka Jasmina Vrbovská Alagič sa už v nastávajúcich dňoch dočká životného okamihu. Zatiaľ čo sa ale pripravuje na narodenie prvorodeného synčeka, nezanedbáva ani starostlivosť o zovňajšok. Kráska dokonca nečakane priznala, že sa odhodlala k jemnému vylepšeniu na tvári.

Milovaná manželka rapera Patrika Rytmusa Vrbovského rozhodne patrí medzi najkrajšie dámy nášho šoubiznisu. No kým by sa veľkej skupine ľudí mohlo zdať, že na plavovláske už nie je čo vylepšovať, ona má na to zjavne úplne iný názor.

Jasmina Alagoč

Jasmina totiž nedávno uverejnila záber z kliniky, kde navštívila vychýrenú stomatologičku. Sympatickej doktorke sa údajne podarilo odbúrať moderátorkin celoživotný strach zo zubárov, a preto nabrala odvahu na úpravu v pokročilom štádiu tehotenstva. Budúca mamina si totiž nechala do úst zaviesť maličký zázrak v podobe neviditeľného strojčeka, ktorý však zatiaľ používa len počas spánku.

“Budem k vám ale úprimná, nedokážem ho nosiť v tehotenstve celý deň, a preto ho nosím cez noc, ale zmeny vidieť už po mesiaci. A preto sa neviem dočkať, keď naňho nabehnem zodpovedne po pôrode. Konečne moje spodné zúbky nebudú, akoby mal každý svoj iný životný smer, všetky ich upracem a postavím do pozoru!” rozhodla sa Jasmina, ktorá sa už čoskoro bude môcť tešiť z ešte krajšieho úsmevu ako doteraz.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagič

Zdroj/Foto: Instagram/Jasmina_alagic