Šťastná rodinka Vrbovských sa po konečnom uvoľnení opatrení vybrala na výlet za hranice našej krajiny, a to presnejšie do Chorvátska, kde krásna Jasmina Alagič Vrbovská oslávila svoje 31. narodeniny. Od pána manžela sa jej dostalo takéhoto nádherného vyznania lásky!

Jasmina Alagič Vrbovská si 31. narodeniny užila v spoločnosti svojich dvoch najbližších mužov – Sanela a Patrika. Tentoraz viedli ich kroky na pohodovú dovolenku pri mori, kde si rodinka vychutnáva ničím a nikým nerušené spoločné dni.

,,Som nenormálne šťastný človek a stále za to budem vyjadrovať vďaku. Je mi dopriaty jeden prenádherný život,” teší sa moderátorka. ,,Od rána som sa rozplakala už niekoľkokrát, pretože viete nemám vo svojom blízkom kruhu niekoľko desiatok “priateľov”, mám ich o niečo menej a o niečo intenzívnejších a skutočných a tí mi vedia venovať také slová, ako len ľudia, čo ma majú naozaj radi napíšu. Ďakujem za vás,” kráska uviedla k zamilovanej fotografii na Instagrame.

V sobotu 27. júna pridal zaľúbenú momentku aj Patrik. Veľký chlap s ešte väčším srdcom Jasminu a Sanela nekonečne ľúbi a je veľmi sympatické, že sa ako muž nebojí dať svoje pocity najavo ani pred státisícami ľudí, ktorí slávneho rapera sledujú na sociálnych sieťach.

K nádhernej pamiatke na rodinný výlet pripísal Patrik na adresu svojej polovičky pár dojemných slov. ,,Láska moja, dnes máš svoj deň! Prajem ti, nech si ho užiješ ako každý tvoj deň naplno so všetkým, čo prirodzene cítiš, pretože milujeme to, aká si,” odkazuje plavovláske prostredníctvom internetu.

,,Spontánne dieťa, ktoré sa teší z maličkostí a dospelá žena/mama s veľkým srdcom, ktorá miluje ľudí a celkovo život,” svalovec prezradil o svojej partnerke. A, samozrejme, na záver pridal narodeninové vyznanie lásky: ,,Milujem ťa, si moje všetko. Všetko naj k tvojim 31. narodeninám.”

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/rytmusking/jasmina_alagic