Slovenská moderátorka Jasmina Alagič sa pár mesiacov po pôrode pochválila záberom s malým synom Sanelom. Keď však jej záber uvidela vlastná mama, nevydržala to a rozhodla sa okamžite zareagovať!

Jasmina Alagič sa na rozdiel od svojho manžela Patrika “Rytmusa” Vrbovského neváha pochváliť milými zábermi na synčeka Sanela. Najnovšie mu dokonca venovala krásne vyznanie, kde opísala svoje pocity z materstva a šťastie z rozrastajúcej sa rodinky.

Keď však moderátorkin príspevok uvidela jej vlastná mamina, neudržala sa a napísala jej pár úprimných slov. „Ty si mamin blázonko. Ani som netušila, aká poetická duša v tebe drieme. Som šťastná, že ste obe šťastné,” vyznala sa pri pohľade na svoju dcéru a vnuka, pričom nezabudla vyzdvihnúť i fakt, že sa v tom istom čase teší z podobného zázraku aj Jasminina sestra.

Alagič slová svojej mamy nenechala len tak bez povšimnutia a zareagovala na ne, ako sa dalo očakávať, s vtipom. „Mami, teraz už každý vie, že jeden z tých anonymných profilov bez fotky, ktorý všetkých stalkuje (preložím ti, sleduje) je práve tvoj,” dodala, čím pobavila desiatky fanúšikov.

Foto: Instagram/Jasmina_Alagic