Moderátorka Jasmina Alagič a raper Patrik Rytmus Vrbovský nie sú manželmi ani jeden rok, no od rozprávkovej svadby na zámku toho stihli celkom dosť. Nielenže si užívajú spoločnú idylku v luxusnej vile neďaleko Bratislavy, ale stali sa tiež rodičmi vytúženého synčeka Sanela. Práve polročný chlapček dokázal v potetovanom hudobníkovi otvoriť pomyselné dvere do akejsi 13. komnaty, akú pred svetom odhalila Jasmina.

Líder kapely Kontrafakt sa dlhodobo netajil tým, že by si rád v náručí konečne podržal vlastného potomka. Sny o založení rodinky sa mu podarilo naplniť so zbožňovanou manželkou Jasminou Alagič, s ktorou tvoria nerozlučnú a zohratú dvojicu.

Rytmus Jasmina alagič

V poslednej dobe sa na profile balkánskej krásky čoraz častejšie objavujú príspevky, zachytávajúce citlivejšiu stránku známeho autora hip-hopových hitov, akú pred svetom doposiaľ nikdy neukazoval. Z Patrika sa ako mávnutím čarovného prútika stal starostlivý milujúc manžel a otec, čoho dôkazom je i podarené video, kde sa 43-ročný hrdý tatko rozkošne hrá so synčekom. Veselú nahrávku si môžete pozrieť —TU—

Patrikova 13. komnata otvorená

Populárna plavovláska si stojí za tým, že Rytmus v sebe ukrýva vlastnosti, aké sa v minulosti nemali príležitosť predrať sa až na povrch. „Myslím si, že teraz ako otec objavil v sebe takú 13. komnatu, ktorú doteraz, samozrejme, nemal možnosť objaviť, keďže dieťa nemal. Teraz dosiahol nejaké určité obdobie, keď si povedal, že idem von aj s tým “Paťom v sebe'”. Že možno nebude odhaľovať už len drsného Rytmusa, ale aj seba samého,“ myslí si slávna mamina, ktorá drahú polovičku pozná zo všetkých najlepšie.

Jasmina zároveň v rozhovore pre rádio Jemné vychválila manžela do nebies. „Je citlivý, milujúci, starostlivý a fantastický,“ moderátorka sa vždy úprimne nadchne pri vykresľovaní “pravej identity” svojho vyvoleného, ktorého sme roky poznali ako neoblomného drsňáka, nedávajúceho si servítku pred ústa. No ako sa zdá, časy sa zmenili a malý uzlíček radosti dokázal s ocinom narobiť hotové zázraky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus Sanel

Zdroj: Rádio Jemné | Foto: Instagram/Rytmusking