Jasmina Alagič už počíta doslova posledné týždne do doby, keby privedie na svet svoje prvé bábätko. Kým ešte donedávna žiadna zmienka o jeho mene na verejnosti nepadla, po tom, ako Rytmus pred pár dňami vydal najosobnejší song kariéry s názvom Sanel, je všetko jasné. Prečo si ale dvojica pre drobčeka zvolila práve takéto exotické meno?

Najpopulárnejší slovenský raper pred pár dňami príjemne šokoval celú československú verejnosť vrátane neprajníkov. Rytmus totiž vydal poriadne emotívnu novinku Sanel, ku ktorej natočil i tematický videoklip prepletený zaľúbenými zábermi s jeho dnes už manželkou Jasminou Alagič Vrbovskou.

Detský sen

Keďže je celý song venovaný prvorodenému synčekovi, ktorý by sa mal už čochvíľa vypýtať na svet, je viac než jasné, že očakávané dieťatko dostane práve zahraničné meno Sanel. Sanel, nenechaj sa nikdy zlomiť ničím,” Rytmus sa v skladbe prihovára svojmu synčekovi.

Dôvod, prečo sa manželia Vrbovskí rozhodli pre takúto exotiku, prezradila portálu Čas.sk samotná Jasmina, ktorá vraj mala Senala vysnívaného už roky. ,,Keď som to meno povedala Paťovi, som veľmi vďačná, že zaregoval ako zareagoval, lebo ho naozaj prijal s obrovskou radosťou, a tak hrdo ho každý deň vyslovuje,” priznala s nadšením krásna moderátorka, pričom uviedla, že ak by bol Rytmus proti, určite by našli nejaký kompromis.

Mnohí si v súvislosti s výberom zrejme neodpustia kritické poznámky, smerujúce k tomu, že dvojica slovenské mená odignorovala, a tak pre istotu budúca mamička všetkých upozornila, že proti našim menám skutočne nič nemá, no vzhľadom na jej korene z Bosny a Hercegoviny má bližší vzťah k menám balkánskym. Celý rozhovor s Jasminou si môžete pozrieť vo videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic