Jasmina Alagič je už vyše dvoch týždňov šťastnou mamičkou svojho prvého dieťatka, pričom je verejne známe, že kráska priviedla synčeka Sanela na svet cisárskym rezom. Kým iné ženy sa ale po sekcii zvyknú zotavovať niekoľko týždňov, Rytmusova manželka vraj aj zabudla, že rodila.

Žiadne nevoľnosti či komplikácie – tehotenstvo Jasminy Alagič prebiehalo našťastie bez problémov, čo by známej moderátorke mohlo závidieť množstvo žien, očakávajúcich bábätko. Z rovnako hladkého priebehu sa krásna mamička teší aj v rámci zotavovania sa po nepríjemnom cisárskom reze.

Jasmina Alagic porodila

,,Dva aj pol týždňa po som už aj zabudla, že som rodila „cisarákom“. Viem, že to takto nemá každá mamička, takže som vďačná okolnostiam, že fungujem bez akýchkoľvek obmedzení, ” zverila sa Jasmina v rozhovore pre Pluska.sk. Okrem sa môže manželka najpopulárnejšieho slovenského rapera pochváliť aj ukážkovým dieťatkom, ktoré má priam dokonalý režim.

Jasmina Alagic

,,Máme obrovské štastie, že vie rozoznávať deň a noc. Cez deň sa budí častejšie, počas noci len jedenkrát. Keďže kojím, som s ním 24 hodín denne a nijako ma to neobmedzuje v mojom programe,” prezradila známa tridsiatnička, ktorá taktiež uviedla, že Sanela kojí vtedy, keď si to vypýta, pričom k starostlivosti oňho nepotrebuje žiadne aplikácie či odpornú literatúru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Veľkou oporou a pomocníkmi sú pre temperamentú plavovlásku jej sestra Alexandra a, samozrejme, manžel Patrik, ktorí jej robili spoločnosť aj pri pôrode. Na Paťa obľúbená tvár československého šoubiznisu dokonca naboznovala, že ich malinkého synčeka kúpe prevažne on.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/jasmina_alagic