Malému Sanelovi stačilo pár minút na to, aby sa stal okamžite po svojom príchode na svet hviezdou slovenského šoubiznisu. Za posledný týždeň tak bola jeho mamina Jasmina Alagič zo všetkých strán atakovaná rôznymi otázkami, pričom zvedavé ženy zaujímalo najmä to, prečo moderátorka podstúpila cisársky rez.

Už je tomu presne týždeň, ako sa z manželov Vrbovských stali rodičia svojho vytúženého synčeka Sanela. 7 dní po pôrode sa Jasmina Alagič spätne vrátila ku dôležitej udalosti, aby fanúšikom konečne zodpovedala otázku, ktorá sa v súvislosti s chlapčekovým príchodom na svet skloňovala v radoch mamičiek úplne najviac – prečo podstúpila sekciu.

Jasmina Alagic porodila

,,Všetko sledujem, pozerám a odpovede budem kúskovať, nedá sa to naraz… Cisárak bol preto, pretože sa maličký neotočil, end of story,” novopečená mamina sa jasne a stručne vyjadrila k cisárskemu rezu, čím vyvrátila všetky dohady uštipačných dám o tom, ako si Jasmina radšej naplánovala sekciu, než aby podstúpila prirodzený pôrod, ktorý v mnohých prípadoch môže trvať dlhé hodiny.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aby známa kráska predišla ďalším nežiadúcim reakciám na svojom profile, radšej fanúšičky vopred upozornila. ,,Mojimi odpoveďami nechcem z môjho profilu urobiť materské diskusné fórum, ďakujem, že to chápete,” prihovorila sa k ženám, ktoré majú tendenciu názormi Jasmine často oponovať či dokonca vyvolávať zbytočné hádky.

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic