Presne pred tromi týždňami sa z manželov Vrbovských stali šťastní rodičia, pričom nie je žiadnym tajomstvom, že Jasmina maličkého Sanela priviedla na svet cisárskym rezom. Čerstvá mamička sa tak pomaličky zotavuje, v rámci čoho požiadala o radu aj svoje fanúšičky. Po moderátorkinej otázke sa okamžite ozvala herečka Kristína Tormová!

Po tom, ako sa Jasmina Alagič objavila na moderátorskom poste v šou SuperStar a krátko nato sa stala partnerkou rapera Rytmusa, jej popularita začala naberať poriadne veľký rozmer, čo sa odrazilo aj v počte fanúšikov na Instagrame. Z 30-ročnej krásky je tak dnes jedna z najobľúbenejších influenceriek, ktorá sa snaží ľudí motivovať k šťastnejšiemu životu a zároveň im často dávať cenné rady. Teraz však prišiel čas na to, aby dámy pomohli práve Jasmine!

,,Dievčatá, chodím v kombinéze v lete. Zle je. Stáva sa, že ja sa snažím poradiť vám.. mohli by sme si to teraz vymeniť? Ako ste sa vy dávali dokopy po cisaráku?” Alagič položila do pléna otázku, i keď priznala, že si uvedomuje, že od jej pôrodu ubehol zatiaľ len krátky čas. ,,Radšej chcem mať čím skôr všetky informácie a cenné rady od vás pokope,” objasnila.

Medzi množstvom cenných tipov sa však našiel jeden, ktorý si vyslúžil najväčšiu pozornosť – jeho autorkou nie je nikto iný ako vtipná herečka Kristína Tormová.

,,Takže: kojením, nespaním, 8 mila rezov každú noc (dopredu odbaliť, nech v noci nešuchoceš), každý deň 4-hodinová prechádzka s kočíkom a kamoškou a kočíkom a ČAS. Ale hlavne tých 8 mila rezov nezabúdať,” skúsená čerstvá trojnásobná mamička reagovala štýlom sebe vlastným, čím pobavila množstvo dám vrátane Alagič. A čo by ste Rytmusovej manželke poradili vy? Napíšte nám do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Herečka Kristína Tormová so svojimi dvojičkami Miladou a Elou

Jasmina Alagic

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, kristina.tormova, alexkinova