Keď sa pred rokmi prevalil vzťah známeho rapera Patrika Rytmusa Vrbovského a dovtedy neokukanej moderátorky Jasminy Alagič, ostali mnohí ľudia poriadne prekvapení. Hudobník bol len krátko po rozchode s Darou Rolins, no osud zamiešal karty celkom inak. Sympatická balkánka teraz synčekovi vyrozprávala, ako sa s manželom vlastne spoznali.

Zamilovanosť medzi dvomi osobnosťami slovenského šoubiznisu naberala od začiatku veľmi rýchle grády. Do roka prišli zásnuby a následne svadba, za ktorou nasledoval príchod prvorodeného potomka Sanela.

jasmina alagič sanel

Rodinka si momentálne nažíva harmonický život v luxusnej vile neďaleko Bratislavy, odkiaľ zvykne vyrážať na pravidelné prechádzky po čerstvom vzduchu. Na tej nedávnej sa blondínka s drobcom vybrala priamo na miesto, kde sa s jeho ockom zoznámila.

Osudové stretnutie sa odohralo nečakane na mestskom parkovisku, kde mali Rytmus a Jasmina dohodnutú len rýchlu schôdzku na 15 minút. Napokon sa ale do vzájomnej debaty natoľko pohrúžili, že sa rozhovor natiahol na celé tri hodiny. Hrdličky už od úvodných spoločných momentov šípili, že sa za krátkym zrazom ukrýva niečo viac.

Rytmus a Jasmina

,,Maminka s apom sa zaľúbili, začali spolu žiť a z tej lásky si vznikol „ty, Nany“. Nikdy na to nezabudni, dobre?“ nová tvár šou Česko Slovensko má Talent roztomilo pripomenula dieťatku v kočíku, že sa v tomto prípade skutočne jednalo o obrovskú lásku. Tá sa zrodila prakticky okamžite na mieste, kde by to asi tipoval len málokto.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Jasmina_alagic | Foto: Instagram/Jasmina_alagic, Streamable.com