Jasmina a Rytmus, Rómeo a Júlia slovenského šoubiznisu, svoju lásku už dávno neskrývajú a hrdo sa ňou chvália i na sociálnych sieťach. Ach, kde sú tie časy, kedy mal záber týchto dvoch hrdličiek hodnotu zlata? Mnohí sa stále nevedia zžiť s ich aktuálnou romancou a kladú si otázky, ako dlho im to asi vydrží. Nuž, Jasmina sa ohľadom “dátumu expirácie” ich vzťahu vyjadrila TAKTO…

Z drsného rapera Rytmusa sa stal poriadný romantik! Kytice ruží, fotky s pusinkami, kopa srdiečok… Len prednedávnom na Instagrame uverejnil sladučký odkaz, v ktorom svojej milovanej gratuloval k dobre odvedenej práci v šou Superstar a nepochybujeme, že o svojej princeznej má už rozpísanú aj nejakú tú baladu. Rytmus svoju prácu odviedol a každému dokázal, že to s krásnou moderátorkou myslí skutočne vážne. A teraz prišiel rad na Jasminu.

Na instagramovom profile mladej hviezdy TV Markíza sa objavila fotografia, zachytávajúca pár v hravom momente, ktorá bola obohatená o tento popis: “Ďakujem za Teba ❤ @rytmusking #love PS: Neriešme čo ako dlho vydrží, proste si vychutnajme prítomnosť🙏”

rytmus a jasmina

Rytmus s Jasminou evidentne prežívajú jedno z najkúzelnejších období života, kedy každý spoločne strávený moment je tým najkrajším. A čo na to ľudia? Zvykli si už na novú Rytmusovú vyvolenú alebo stále blúdia v minulosti a lamentujú nad rozpadom vzťahu s Darou? Podľa komentárov to vyzerá, že “kríza” novej partnerky je zažehnaná. Všetci im tú VEĽKÚ lásku zo srdca prajú. :) Na čele s nami! :)

komentáre

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.