Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská sa len prednedávnom stala manželkou rapera Patrika Vrbovského, no od tej doby sa kráska neuveriteľne rozžiarila. Tehotná hviezda dokonca pred pár dňami stavila na radikálnu zmenu imidžu, ktorá jej mimoriadne pristane. Na nedávnej akcii však budúca mamina svojím zjavom doslova vyrážala dych!

Temperamentná balkánka už odpočítava dni do pôrodu, keďže v priebehu letných mesiacov milovanému manželovi porodí vytúženého synčeka. Sympatický hviezdny párik si čakanie na príchod bábätka kráti spoločnými aktivitami, medzi ktoré sa zaradila aj účasť na prestížnej súťaži Oktagon.

jasmina alagic

Na hotovú oslavu bojových športov sa Jasmina vyfintila ako neprehliadnuteľná kočka – priliehavé čierne šaty luxusnej značky, výrazné zvodné líčenie či upravené svetlé vlásky vykúzlili z prominentnej tehuľky pravdepodobne jednu z najkrajších osôb v sále.

Fotkou z boxerských súbojov sa pochválila nielen samotná moderátorka, ale i natešený Rytmus, ktorý sa pôvabnou manželkou neváha v každej chvíli s radosťou popýšiť. Treba uznať, že mu drahú polovičku určite závidí nejeden chlap.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagič

Foto: Instagram/Rytmusking, Jasmina_alagic