Jasmina Alagič (29) sa už o pár chvíľ dočká svojho veľkého dňa. Slovenská moderátorka sa totiž túto sobotu postaví pred oltár so snúbencom a raperom Patrikom Vrbovským, pričom si na túto príležitosť pripravila nečakané prekvapenie. 

Svadba Rytmusa a Jasminy je ostro sledovanou udalosťou. Zrejme práve preto si úspešná tvár FashionTV dáva záležať na momente, kedy ju konečne uvidíme v bielom ako nádhernú nevestu. Podľa najnovších informácií sa nám však tehotná kráska rozhodla vyraziť dych rovno dvakrát.

Alagič sa totiž pustila do veľkých príprav, a tak ako každá budúca nevesta i ona rieši nielen výber vysnených šiat, ale aj úpravu manikúry či vlasového stylingu. A práve v tomto odvetví sa rozhodla prekvapiť svojich fanúšikov tým, že ju budeme môcť vidieť rovno v dvoch účesoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Riešime fakt finálne prípravy toho, ako bude vyzerať môj účes. Ja iba prezradím, že budú dva, na jednej svadbe, predstavte si to,” Jasmina nedokázala skryť obrovské nadšenie, avšak to, ako sa túto radikálnu zmenu chystá spolu s celebritným kaderníkom Jánom Molnárom stihnúť pri návale hostí, neprezradila.

Budú okrášlené nádhernými šperkami v podobe diadémov,” dodala, a tak je zrejmé, že jej hlavu bude okrem bieleho závoja zdobiť aj luxusná čelenka ako z rozprávky. Nuž, snáď všetko dobre dopadne. Veď svadba je len jedenkrát v živote, tak prečo si ju nevychutnať rovno s dvomi účesmi.

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Rytmusking, Jasmina_Alagic, Barbora.Krajcirova, Milanwtf, pistejka