Okolo Jasminy Alagič a jej snúbenca Rytmusa sa za posledné dni rozbehol poriadne divoký cirkus. Môže za to hlavne známy raper, ktorý jedinou piesňou rozpútal hotovú mediálnu vojnu. Samotná moderátorka si ale servítku pred ústa väčšinou tiež nedáva a svoje názory prezentuje tak, ako ich naozaj cíti. Najnovšie prekvapila otvoreným prejavom na adresu našej malej krajiny.

Atraktívna Balkánka sa oprela najmä do ľudí, ktorých vraj neustále štve, akú obrovskú lásku zvykne prejavovať k rodnej zemi. Na výlety do Bosny už stihla zapojiť aj svojho novopečeného snúbenca, s ktorým si na juhu Európy užili niekoľko nádherných chvíľ – vrátane romantickej žiadosti o ruku. Práve takéto spoločné fotografie zrejme vyvolali u mnohých fanúšikov určitý hnev kvôli tomu, že Alagič momentálne žije na Slovensku. Bývalá moderátorka Superstar preto cítila potrebu vyjadriť sa k tomu, aký vzťah v skutočnosti k obidvom krajinám má.

jasmina alagic rytmus

“Moja mama je Maďarka a som šťastná za jej energiu, maďarský temperament a jej vášeň, keď počuje čardáš. Môj otec je Bosniak. Ja mám otcovu krv. A verte mi – krv naozaj nie je voda,” začala známa kráska, ktorá hneď nato prezradila, že už od útleho detstva ju balkánska hudba vedela rozžiariť nakoľko, až v srdci pociťovala neopísateľnú radosť. Na svoj pôvod je vraj hrdá a nikdy sa nebude hanbiť za to, odkiaľ pochádza. Jasmina však zašla ešte ďalej a prehovorila k celému slovenskému národu.

Odkaz Slovákom

“To však neznamená, že nemilujem Slovensko. Milujem a veľmi, preto tu žijem! Bosna ekonomicky nesiaha Slovensku ani po členky. Je to povojnová krajina, takže je to prirodzené. Mám pocit, že je tu  – i napriek nariekaniu mnohých – veľa možností a okrem toho aj krajina je krásna. Je právom byť na čo hrdý, nielen keď ide hokejový zápas. Nevyháňajte ostatných, neponižujte, nech sa vrátia odkiaľ prišli. Pozrite sa na ostatné vyspelé krajiny – v mieri spolu všetci žijú bez ohľadu na pôvod.” Nuž, postoje Rytmusovej lásky rozhodne za úvahu stoja…A aký je váš názor? Dajte nám vedieť do komentárov!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagic

Zdroj/Foto: Instagram/JasminaAlagic