Kým pred pár rokmi sme ešte ani netušili, čo je Instagram, dnes predstavuje zlatú baňu. Osobnosti, ktoré sledujú tisíce ľudí, sú totiž pre spoločnosti omnoho atraktívnejším a zároveň aj lacnejším nástrojom reklamy než veľké médiá. Mnohé z nich sa však zapredávajú a propagujú rôzne nezmyselné produkty. Patrí k nim aj Jasmina Alagič?

Keďže Jasminu Alagič sleduje na Instagrame bez mála 260 tisíc ľudí, firmy sa idú potrhať o to, aby im krásna moderátorka odprezentovala produkty. Napriek tomu, že reklamy na brunetkinom profile nie je až tak veľa ako u iných populárnych Sloveniek, Rytmusova snúbenica čelí často kritike za to, že podľa niektorých propaguje občas blbosti. Jasmina mala preto potrebu uviesť veci na pravú mieru.

,,Potom sa tu ešte stále nájdu ľudia (našťastie ich je čoraz menej), ktorí majú zvláštny pocit z toho, že zarábam na Instagrame, resp. tvrdia, že kývnem na každú spoluprácu, ktorú mám dobre zaplatenú. VEĽKÝ OMYL. A takéto vyjadrenie naozaj môže dať iba niekto, kto sa do IG nevyzná. Vôbec to, prosím, neberte ako chválenie sa, ale pravdou je, že v tom prípade by som tých spolupráci tu mala oveľa, oveľa viac,” napísala známa kráska.

Ďalej tehuľka priznala, že spolupracuje výhradne s firmami, ktorých produkty má odskúšané a je presvedčená o ich kvalite. ,,Nikdy by som si nedovolila zavádzať ľudí niečím, o čom až tak presvedčená nie som, pretože to je beh na krátku trať. A nepotrebujem to. Od toho je tu kopec iných profilov,” uviedla Jasmina. Zároveň sa jasne prihovorila k ľudom, ktorí ju majú za tieto spolupráce kritizovať.

,,Takže vás všetkých, ktorých moje spolupráce iritujú, prosím, pokojne ma nesledujte. Nikdy som o to nikoho neprosila, tak isto, ako ste si možno všimli, NIKDY v žiadnej mojej súťaži nebude jednou z podmienok, aby ste sledovali môj profil, pretože to nechávam výslovne na vás. Všetci máme možnosť sledovať, čo chceme a čo sa nám páči so všetkým, čo daný profil ponúka,” ukončila svoj príspevok na Instagrame budúca mamička, ktorá to zrejme povedala za viaceré celebrity nachádzajúce sa kvôli reklame pod neustálou paľbou kritiky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagic

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic