Manželia Vrbovskí sa už dva mesiace tešia zo svojho vytúženého synčeka. Od prvého okamihu, ako malý Sanel uzrel svetlo sveta, bolo jasné, že sa z Jasminy stala moderná mamička, búrajúca predsudky o tom, že ženy by na verejnosti nemali dojčiť. V tomto trende tak krásna moderátorka i naďalej pokračuje.

Jasminu Alagič poznáme ako temperamentnú krásku, ktorá rozhodne nepatrí medzi konzervatívne a usadlé mamičky. Manželka najpopulárnejšieho slovenského rapera to dokázala už krátko po pôrode, keď publikovala odvážnu snímku s malilinkým Sanelom, privinutým k jej prsníku. Následne sa ale stretla s mnohými narážkami, smerujúcimi k tomu, že takéto intímne zábery patria len do súkromného archívu.

Dva mesiace nato sa však moderátorka znovu rozhodla, že ľuďom pripomenie, že dojčenie na verejnosti nie je žiadna hanba. Nádherná brunetka sa totiž fanúšikom ukázala opäť v pre väčšinu mám tej najprirodzenejšej póze rovnako, ako to chvíľu pred ňou urobila aj herečka Kristína Tormová. Obe celebritné mamičky sa tak snažia kritikov presvedčiť o tom, že kŕmenie bábätka je v spoločnosti úplne normálne.

,,Kojím, keď je hladný, a to býva aj na verejnosti, pochopiteľne. Ale snažím sa čo “najelegantnejšie”,” Jasmina sa na danú tému vyjadrila i v rámci odpovede pre jednu z jej obdivovateliek, ktorá sa pýtala na kojenie, pričom jej slová si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic