Manželia Vrbovskí sa už oficiálne hrdo pýšia statusom rodičia. 26. júla totiž krásna Jasmina Alagič priviedla na svet obomi vytúženého synčeka Sanela. Pri pohľade na moderátorkinu aktuálnu fotku by však do nej zrejme nikto nepovedal, že ešte pred pár dňami ležala na klinike, kde podstúpila cisársky rez.

Slovenská moderátorská hviezda sa netajila tým, že Sanela priviedla na svet cisárskym rezom, čím v radoch fanúšikov vyvolala množstvo otázok. ,,Cisárak bol preto, pretože sa maličký neotočil, end of story,” objasnila dôvod nepríjemného chirurgického zákroku Jasmina Alagič.

Jasmina Alagic porodila

Z Jasminy je aktívna mamička

Od momentu, ako známa kráska podstúpila sekciu, však neprešli ešte ani dva týždne, a preto Jasminina najnovšia fotografia opäť spôsobila rozruch – tentokrát obzvlášť pozitívny. Vzhľadom na to, že väčšina sa po cisárskom reze zotavuje dlhšie, keďže sa rana zvykne hojiť niekoľko týždňov, niektoré ženy dokonca bolí jazva i pár rokov po pôrode, je naozaj obdiuvuhodné, že 30-ročná brunetka si už aktívne užíva aj náročnejšie mamičkovské povinnosti.

,,Mám nového najlepšieho kamaráta na výlety! Dnes máme za sebou prvý taký dlhší a poviem vám, ako je, že aj keď je Sanel (klopem) skvelé bábätko, dá to zabrať,” uviedla Rytmusova manželka k záberu, na ktorom s kočíkom pózuje pri móle. Okrem komplimentov k parádnemu kočíku ale Vrbovská obdržala pochvalné reakcia i na svoju osobu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Jooj, žena, ty si aj rodila?” pýta sa pri pohľade na spokojnú maminu jedna z fanúšičiek. ,,Ja ťa len obdivujem, že po cisárskom prejdeš veľkú trasu… Prešla som aj ja, ale už som cítila, ako ma boli tá jazva,” podelila sa o svoju skúsenosť neznáma mamička, ktorá nebola jediná Jasmine vzdávajúca hold.

Stále krásna

Za povšimnunie však určite stoja aj moderátorkine ukážkové nohy, vytŕčajúce spod pohodlných šiat. ,,Videli sme Jasminku včera v s kamošom v Pandorfe a boli sme z toho celkom paf, ako úžasne vyzerá po pôrode a ešte sa na nás aj usmiala, aj keď maličký už plakal na jej rukách,” nešetrila slovami chvály dáma, ktorá povtrdila, že jedna z najsledovanejších Sloveniek na Instagrame vyzerá perfektne i naživo.

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic