Jasmina Alagič Vrbovská (29) sa v priebehu pár mesiacov stala ostro sledovanou tvárou slovenského šoubiznisu. Rytmusova dnes už manželka pred časom dokonca avizovala, že pod svoje meno plánuje podpísať vlastnú značku oblečenia, a tak svetlo sveta uzreli i jej prvé modely!

Slovenská moderátorka stanice FashionTV sa pred časom nechala počuť, že ju tehotenstvo s Patrikom “Rytmusom” Vrbovským (42) dohnalo k rozbehnutiu vlastného podnikania. Plánuje sa totiž presadiť i v módnom priemysle s kolekciou oblečenia pre ženy v radostnom očakávaní.

Možno prinesiem niečo tehotným ženám, čo mám pocit, že tu trolilinku chýba,” zneli Jasminine slová pred krátkym časom. Na danej značke pritom pracuje s módnym dizajnérom, celebritným make-up artistom a jej dvorným priateľom v jednom – Milanom Švingálom.

A hoci je veľkolepá prehliadka brunetkinej kolekcie naplánovaná až na 4. júla 2019, svetlo sveta už uzreli prvé luxusné modely. Jeden z nich, a teda ružové šaty s pudrovým kardigánom, Jasmina predstavila pred pár týždňami na fotografii z natáčania reportáže v Košiciach.

Prvý model predstavujú jemne ružové šaty s kardigánom v tej istej farbe

Neprešla dlhá doba a budúca mamička sa pochválila i ďalším kúskom nesúcim jej rukopis. Tentokrát opäť stavila na lichotivý strih pre tehotné v jemnej farbe. Zdá sa tak, že tento nádych bude niesť celá jej kolekcia a na výrazné krikľavé či neónové šaty (ktoré sú i toto leto “in”) môžeme rovno zabudnúť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Druhým kúskom sú krémové šaty s krátkym rukávom

Foto: Instagram/Jasmina_Alagic