Niet divu, že Jasmina Alagič môže svoju energiu a temperament rozdávať na všetky strany, keď jej korene siahajú z otcovej strany do Bosny a z maminej do Maďarska. S oboma rodičmi má kráska veľmi dobrý vzťah, čo častokrát dáva najavo nádhernými vyznaniami. Jedno také pristálo na jej profile i pred malou chvíľou, keď známa moderátorka zavinšovala mamine prostredníctvom Instagramu.

Dátum 17. jún je v rodine Alagičovcov veľmi výnimočný, nakoľko sa v tento deň slávia narodeniny maminy dvoch očarujúcich dcér Jasminy a Alexandry. Tá známejšia z nich sa rozhodla, že milovanej mamičke zagratuluje aj prostredníctvom sociálnej siete.

Jasmina Alagic ako dieta

,,Dúfam, že sme ti s Alexandrou pripravili krásny rok, tým, že sme ti darovali Tvojich dvoch (a ešte si nám ich ani nemusela výnosiť) a tiež verím, že budeme schopní Ti robiť krásne všetky ďalšie roky tak, aby si bola presne tak veľmi šťastná ako nás robíš šťastnymi odjakživa TY. Ľúbime Ťa, mami,” vyznala sa Jasmina.

Jasmína Alagič vypadávanie vlasov

Okrem nádherných slov však niekdajšia moderátorka SuperStar pripojila aj svoju najobľúbenejšiu fotografiu z pôrodnice. Na nej sa vyníma práve oslávenkyňa, a to v spoločnosti spokojne vysmiateho zaťa Patrika a čerstvo narodeného vnúčika Sanela.

Pri pohľade na snímku z kliniky brunetkini fanúšikovia doslova žasli nad tým, ako jej mamina mladistvo vyzerá. ,,To je vaša maminka? Vyzerá hrozne mlado,” znie jeden z prvých komentárov prekvapených obdivovateľov. ,,Ja odpadnem, vyzerá na 35,” dáme na obraázku zložila kompliment ďalšia neznáma slečna, pričom lichôtok obdržala pani Alagič, ktorej touto cestou želáme ku sviatku všetko len to najlepšie, právom naozaj požehnane.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instgaram/jasmina_alagic