Jasmina Alagič Vrbovská (30) sa po pôrode rozhodne neskrýva, práve naopak. Známa moderátorka sa svojím malým synčekom Sanelom chváli na sociálnej sieti, kde najnovšie zverejnila záber rozdeľujúci jej fanúšikov doslova na dva tábory. Za všetko pritom môže jediný detail!

Som najšťastnejšia, že môj syn bude vyrastať tam, kde je šťastie, krik, hudba, tanec a emócie,” vyznala sa Alagič pod snímkou, kde ju môžeme vidieť so synom v náručí. Pozornému oku fanúšikov však neunikol fakt, že daná fotografia vznikla počas kojenia, čo nezostalo len tak bez odozvy.

Obrovský palec hore za to, že ukazujete kojenie ako normálnu prirodzenú vec a nie ako niečo, za čo by sme sa mali my maminky pomaly hanbiť a chodiť kojiť zahalené do deky,” reagovala jedna zo žien, ktorú ako mnohé iné zarazil fakt, že sa Alagič napriek mediálnej sláve s tak intímnou vecou neskrýva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Našli sa však aj ľudia, ktorí dané konanie považujú za prílišné “predvádzanie sa” či dokonca niečo, čo nepatrí na sociálne siete. Každá žena by mala mať v sebe aspoň trošku cudnosti. To už rovno môžeme chodiť nahé, znie názor jednej z dám. „Vážne nič v zlom, ale musíte sa fotiť aj pri kojení? Je to divné,” ohradzujú sa ďalšie.

A čo si o tejto téme myslíte vy? Je kojenie niečo, čo by malo zostať len medzi matkou a dieťaťom alebo by sa mali ženy prestať báť nakŕmiť svoje bábätko na verejnosti? Určite nám svoj názor napíšte do komentárov!

FOTKU Jasminy Alagič so synom pri kojení nájdete >>>TU<<<

Foto: Instagram/Jasmina_Alagic