Jasmina Alagič Vrbovská sa len pred pár týždňami stala konečne mamičkou. Krátko po pôrode cisárskym rezom sa známa moderátorka môže pýšiť postavou, po akej túži zrejme každá žena. Moderátorka sa ňou preto neváhala ihneď pochváliť!

Manželka zrejme najúspešnejšieho slovenského rapera Patrika “Rytmusa” Vrbovského trávi aktuálne prvé týždne s ich spoločným synčekom Sanelom. Dvojica sa neváha podeliť o súkromné fotografie na sociálnych sieťach, vďaka čomu sa zdá, že im za bránami domu v Malinove vládne rodinná idylka.

Jasmina sa však popri materských povinnostiach stíha venovať aj pracovnému tempu. Na najnovších záberoch z natáčania reportáže pre televíziu FashionTV Czech&Slovak sa dokonca neváhala pochváliť schudnutou postavičkou po pôrode.

Mama už má po šestonedelí, takže sa môžeme venovať trošku aj sebe, nie len princovi,” Jasmina uviedla pod snímkou, pri ktorej vám pohľad ihneď padne na jediný detail – jej ploché bruško. Wau, a kde zmizli tie popôrodné kilá? Musíme uznať, že vyzerá, akoby ani nerodila. No nie? 👍🏻😊

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagič sa pár týždňov po pôrode pýši skvelou postavičkou

Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, Rytmusking