Jasmina Alagič Vrbovská dojala všetkých fanúšikov. Stačilo na to pár milých a úprimných viet venovaných jej ešte nenarodenému bábätku, ktorému sa “prihovorila” prostredníctvom sociálnej siete. Nechýbali ani krásne slová o jej manželovi Patrikovi!

Jasmina Alagič už počíta posledné týždne do dňa, kedy sa z nej konečne stane hrdá mamička. Spolu s jej partnerom a najúspešnejším slovenským raperom Rytmusom sa už pripravujú na úlohu rodičov, pričom nechýbajú ani prípravy novej detskej izbičky v ich honosnom dome v Malinove.

Známa moderátorka to však viac nevydržala a o radosť z očakávaného bábätka sa podelila so svojimi fanúšikmi v momente, keď na internet zavesila nečakané vyjadrenie venované práve jej drobčeku v brušku.Ahoj, maličký, čaká Ťa tu Tvoj bratranec, ktorý Ťa takto vníma odkedy si,” prihovorila sa ešte nenarodenému synčekovi.

Alagič v sebe nezaprela svoje balkánske korene a neodpustila si venovať pár viet aj na adresu celej blízkej rodiny. Čakajú Ťa dve úžasné babičky. ktoré Ťa budú rozmaznávať a dedkovia, čo v Tebe budú prehlbovať temperament, čo po nich máš v krvi, prehlásila s hrdosťou.

Jej venovanie sa, samozrejme, nezaobišlo ani bez krásneho vyznania smerovaného práve budúcemu oteckovi: „Predovšetkým Ťa čaká Tvoj tato. Bože toho sme Ti vybrali úplne najlepšieho! Bude Ti dokazovať každý deň, že si jeho splneným snom. Presne tak, ako to dokazuje už teraz nám, našej rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina na záver nevynechala ani svoje city a lásku, ktorú už dnes cíti k ich malému klbku šťastia. „Potom som tu ja, Tvoja mama, ktorej si už teraz dokonalou puzzlou do jej čarovného vesmíru, čo si vytvorila, do jej rozprávky, ktorú žije a budem sa snažiť dať Ti všetko, čo Ťa urobí šťastným. To najzákladnejšie a úplne najdôležitejšie už máš, a to sme prave my, my všetci, čo Ťa čakáme,” dodala.

View this post on Instagram

Ahoj maličký, čaká Ťa tu Tvoj bratranec ktorý Ťa takto vníma od kedy si, ktorý bude ako Tvojim bratom, Tvoje krásne sesternice @veronikadidy a ešte jeden maličký bratranček, Tvoje tety ktoré Ťa už teraz milujú a hovoria mi o Tebe stále @princessequis @gabrieladrobova, čakajú Ťa dve úžasné babičky ktoré Ťa budú rozmaznávať a dedkovia čo v Tebe budú prehlbovať temperament čo po nich máš v krvi a predovšetkým Ťa čaká Tvoj tato. Bože toho sme Ti vybrali úplne najlepšieho! @rytmusking bude Ti dokazovať každý deň že si jeho splneným snom, môžeš mi veriť že viem o com hovorím ❤️ presne tak ako to dokazuje už teraz nám, našej rodine🙏 a potom som tu ja, Tvoja mama, ktorej si už teraz dokonalou puzzlou do jej čarovného vesmíru čo si vytvorila, do jej rozprávky ktorú žije a budem sa snažiť dať Ti všetko čo Ťa urobí šťastným to najzákladnejšie a úplne najdôležitejšie už máš a to sme prave my, my všetci čo Ťa cakame❤️ #life

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, RytmusKing