Jasmina Alagič Vrbovská sa spolu s návrhárom Milanom Švingálom teší z veľkého úspechu ich vlastnej značky oblečenia pre ženy. Ako mnohí predpokladali, tento tisícový nápad nezostal len pri kolekcii pre tehotné, a tak sa novopečená mamička pochválila horúcou novinkou!

Moderátorka stanice FashionTV vstúpila do módneho priemyslu s poriadnou gráciou. Jasmina Alagič sa s priateľom Milanom Švingálom, majiteľom značky WTF, pustila do výroby ženskej kolekcie oblečenia určenej pre tehotné. Podľa jej slov sa jednalo o veľký úspech a luxusné kúsky za stovky eur vystrelili natoľko, že po pár týždňoch avizuje totálne vypredanie.

Prudký záujem o Jasminin rukopis nezostal bez ďalšieho pokračovania. Alagič totiž najnovšie priznala to, čo mnohí z fanúšikov tajne očakávali – pokračovanie luxusnej kolekcie, tentokrát však pre inú skupinu žien.

V tichosti s Milanom pripravujeme pár prekvapení. Čo myslíte, je toto model vhodný na kojenie?” Známa brunetka uviedla pod záberom najnovšieho kúsku z ich dielne. Jedná sa o šaty s rozopínajúcimi ramienkami a zipsami, slúžiace na dojčenie na verejnosti. Ich cenu ale ani tentokrát neprezradila.

Jasmina predstavila nový kúsok z pokračovania jej vlastnej kolekcie
Jasmina Alagič a Milan Švingál

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

View this post on Instagram

Ahojtee! Ja len aby ste si nemysleli že sa celé dni len kolotočujeme, kojím a ďalšie tieto aktivity. V tichosti s @milanwtf pripravujeme pár prekvapení… Co myslite, je toto model vhodný na kojenie? Myslíte že ma krásne prepracované ramienka ktoré sa dajú odopinat? Alebo ze tie perfektne volany niesu iba na efekt, ale ze sa pod nimi schovávajú zipsy cez ktoré si môžte vybrať svoju mliekarničku, pod neho vložiť dieťa a volanom ho elegantne zakryt aby ste nevzbudzovali pozornosť svojim kojenim ale radšej svojim štýlom? 😎 Áno.. Tak aj takéto kúsky pripravuje @jami_tehotenska_kolekcia už čoskoro na svojej novučkej webovej stránke ktorá bude čo chvíľu spustená a tým aj hneď začne vybavovanie všetkých objednavok, ktoré museli byť pozastavené nakoľko sa celá prvá kolekcia úplne vypredala co si samozrejme nesmierne vážime a práve preto sa snažíme všetko vrátane spôsobu objednávanie vyšperkovat co najlepšie aby ste boli spokojní a aby to bolo pre Vás čo najpohodlnejšie ❤️ Dakujeme🙏

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, Rytmusking