Temperament má v krvi, a tak na mnoho situácií reaguje horkokrvnejšie ako väčšina Slovákov. Reč je o energickej moderátorke Jasmine Alagič, ktorá vie doma narobiť poriadne rošambo!

Celebritná mamička takmer trojročného Sanela sa nedávno posadila do horúceho kresla moderátora rádia Europa 2 Bekima Aziriho. Dvojicu okrem práce za mikrofónom spájajú i korene siahajúce na Balkánsky poloostrov, čo vraj môže za ich hlasnejší prejav emócií.

Úplným opakom je kráskina polovička – Patrik Vrbovský je podľa Jasmininých slov pokojný muž, ktorý pri nej v živote nezvýšil hlas.

,,To sa o mne veľmi povedať nedá. Lebo ja som taký, že… to my máme v sebe podľa mňa… Ja som sa minule nas*al na Lauru (Bekimova manželka – pozn. redakcie), normálne som odišiel z domu, hučal som, ale vieš čo je najhoršie? Za minútu som sa vrátil a hovorím ‚prosím ťa, nalož mi vozík do auta‘. Takže aj tak som musel prísť a o niečo ju poprosiť,“ podelil sa o vtipnú príhodu zo súkromia obľúbený komik. Jasmina v závale smiechu okamžite nadviazala svojím príbehom.

,,Vie čo, a ja som takto Paťovi vyhodila všetky veci z jeho šatníka. A potom si vravím, že… je to jeho dom… no,“ šokovala vyrehotaná kráska. Pokračovanie komickej, i keď v tej chvíli zrejme nepríjemnej situácie, si však už nechala pre seba.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube/Rádio Europa 2, Instagram/e2sk, jasmina_alagic