Slovenské národné divadlo otvorilo včera svoje brány pre známe tváre z televíznych obrazoviek, ktoré sa tu zišli pri príležitosti ankety OTO (Osobnosť televíznej obrazovky). Pozvánka skončila i v rukách krásnej Jasminy Alagič, tá na galavečer zvolila úplne iný imidž, než sme u nej bežne zvyknuté.

Spomínate si na minuloročný priamy prenos odovzdávania prestížnych diváckych cien OTO, kedy Jasmina Alagič prekvapila červenou róbou a poriadne veľkou hrivou? Tentokrát si známa moderátorka spolu s kamarátom, módnym návrhárom a vizážistom Milanom Švingálom povedali, že svoj look vyšperkujú ešte viac!

,,Konečne sme mali možnosť sa po dlhej dobe vyfintiť a ísť (i keď sedíme v sále v rúškach) na OTO… možno si ešte niektorí pamätáte na náš minuloročný príchod ala pudlík a supermario, obaja vyrehlení v červenom… Tento rok sme si povedali, že zdvihneme latku vyššie a budeme pre zmenu vyzerať eeehm… normálnejšie (aspoň na fotke),” napísal na Instagram extravagantný mladík, ktorý si svoj károvaný outfit navrhol sám.

Čo sa týka Milanovej parťáčky Jasminy, tá včera večer ohurovala prítomných a divákov RTVS v nádhernej elegantnej čiernej róbe od Janky Pištejovej, pričom najväčšiu pozornosť pútal rozhodne jej účes. Kaderník Ján Molnár sa postaral o to, že sa z manželky rapera Rytmusa stala blondína, ktorej dokonca na hlave “narástol” dlhánsky cop a ofina, siahajúca tesne nad oči. Atraktívna Sanelova mamina sa tak normálne premenila na inú ženu, čo poviete? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, milanwtf