Hoci takmer nikto s presnosťou nevie, kam sa ostro sledovaná rodinka Vrbovských rozhodla pred schváleným čiastočným lockdownom uniknúť, isté je len jedno – takej pohodičke, akú si momentálne spoločne užívajú Rytmus, Jasmina a malý Sanel, by sa nebránil asi nikto. Populárna moderátorka sa priamo zo slnečnej pláže prihovorila všetkým, ktorí by ich slobodnú voľbu mali tendenciu akokoľvek dehonestovať.

Najprv sa skloňovala lokalita Maledivy, teraz vychádza najavo, že slávny párik mal spolu so synčekom zdrhnúť do luxusného rezortu v Turecku. Patrik Vrbovský a jeho balkánska polovička sa denne oddávajú hrejivým lúčom a počas núdzového stavu so zákazom vychádzania na Slovensku neváhajú fanúšikov “provokovať” utešenými zábermi.

jasmina alagič

Šarmantná plavovláska priznáva, že si netypickosť vlastných príspevkov plne uvedomuje, no zároveň žiada o vyššiu toleranciu. ,,Ja viem, že toto nie je úplne štandardná materská. Ja viem, že toto nie je úplne štandardný lockdown, ale úprimne? Je to krásne. Som vďačná, že to takto môže byť,” Jasmina Alagič si príjemné chvíľky s milovanými osobami dosýta vychutnáva.

jasmina alagič sanel

Napriek tomu, že väčšina priaznivcov prejavila trojici veľkú podporu a s rozhodnutím odísť na istý čas z krajiny sa stotožňujú, vždy sa nájdu osoby, ktoré blahobyt nad rámec svojich limitov predýchať akosi nedokážu. Práve pre závistlivcov má populárna kráska jasný odkaz, keďže každý si je sám strojcom svojho šťastia.

,,Viete, sú ľudia, ktorí by chceli, aby sme sa cítili zle, preto ako žijeme. Možno to poznáte aj Vy vo svojom okolí. Nabádajú Vás žiť tak, ako oni. Chcem len, aby ste vedeli, že ich nepočúvajte. Nenechajte si pokaziť radosť ľuďmi, ktorí by s Vami okamžite menili. Ak ste šťastní tak, ako žijete vy sami, tak je to to najsprávnejšie. Doprajte všetkým, nech sa im splnia sny, vtedy sa už nebudú hnevať na to, že Vy tie vaše žijete,” hrdá manželka a mamina posiela návod k tomu, ako zatočiť s neprajníckymi postojmi okolia, pričom za vysnívané rodinné blaho sa ospravedlňovať nikomu nemieni.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Jasmina_alagic | Foto: Instagram/Jasmina_alagic, Rytmusking