Napriek tomu, že je Jasmina Alagič prirodzene nádherná žena, aj ona zrejme občas pocíti túžbu niečo na sebe vylepšiť. Po nových vlasoch, ktoré si pred pár dňami nechala mierne predĺžiť a stmaviť u kaderníka Janka Molnára, sa fanúšikom ukázala s novými perami.

Keď sa Jasmina začiatkom tohto týždňa fanúšikom predviedla s úplne novým imidžom, mnohí sa pri pohľade na jej zábery z kaderníckeho salóna zamerali na pery, ktoré označili za neprirodzené a až príliš veľké. Negatívne komentáre si všimla aj samotná kráska. ,,Ja mám pociť, že to je len taká fotka. Lebo naozaj nie sú väčšie alebo dačo. Možnože to uvidíte aj z videí alebo tak nejak, neviem, či sa vám zdajú byť nejaké extrémne veľké,” na kritiku reagovala úspešná influencerka.

Nakoľko však svojimi slovami Rytmusova manželka zákrok ani nepotvrdila, ani nevyvrátila, polemiky o jej perách sa viedli i naďalej. Jasmina sa teda rozhodla, že povie na rovinu, ako sa veci na jej tvári majú. ,,A teraz, drahí moji priatelia, čo vás tu mám, vám rada takto všeobecne odpoviem na tému zväčšenia pier. Tak ako vždy, aj teraz vám bez akýchkoľvek zahmlievani alebo podobných zbytočnosti všetkým môžem odpovedať AAANO dala som si aplikovať kyselinu hyaluronovú,” napísala na svoj Instagram moderátorka poslednej série Superstar, a to k fotografii s kamarátom Milanom Švingálom.

Ďalej temperamentná mamička uviedla, že sú jej pery aktuálne ešte opuchnuté, nakoľko boli “pichnuté” len nedávno. ,,Takže zhruba už o pár dní uvidíte, či sa vlastne až tak veľmi zmenili,” doplnila Alagič, ktorej nové ústa na rozdiel od mnohých velepšených kočiek na kráse určite neubrali, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic