Jasmina Alagič je jednou z mamičiek, ktorá sa vďaka svojej ratolesti vrátila do detských čias a so synčekom Sanelom si užíva všetky maličkosti, patriace k raému veku. Najnovšie sa dvojica spoločne vybrala na ruské kolo v Bratislave, kde len ročný chlapček ukázal neverbálnym gestom pocity z tohto výletu. 

Známa celebritná mamička sa rozhodla vydať za malebným výhľadom na hlavné mesto Slovenska, a to spoločne so svojím synčekom Sanelom. Avšak kým Jasmina Alagič sa na snímke z tohto výletu usmieva od ucha k uchu, len ročný chlapček ukazuje gesto, ktoré ho spája s jeho rapovým otcom Patrikom alias Rytmusom.

jasmina rytmus sanel

,,Môj najlepší parťák, teba som to ja vlastne celý život hľadala! PS: dúfam, že naše dobrodružstvá sa ti páčia viac ako tvoje gesto na fotke,” obľúbená moderátorka napísala k fotografii, kde jej synček poskladal detské pršteky tak, že jeho prostredník na ruke doslova vytŕčal. Vzniknutá situácia dokázala pobaviť aj samotného Patrika Vrbovského, ktorý svoj smiech vyjadril v komentári pod slovami jeho pani manželky.

Rytmusovo ,,Hhahhhahh,” podietilo k reakcii neznámeho fanúšika, ktorý v chlapčekovi vidí ockove gény. ,,Celý po tatovi,” napísal. A aj keď je jasné, že si Sanel neuvedomil, aký prstík vystrčil, aspoň ním pobavil nieien svojich rodičov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic