Jedny z najznámejších tunajších influenceriek Jasmina Alagič a Zuzana Plačková spojili svoje sily a na trh prišli s novým produktom. I keď si ich spoločný nápad množstvo žien pochvaľuje, našli sa aj kritici, ktorí kooperáciu dvoch krások nechápu. Televízna moderátorka sa teraz k celej veci vyjadrila. 

Úspešné dračice potešili fanúšičky a vytvorili pre nich kolagén na chudnutie. Avšak okamžite ako novinku oznámili, Instagram Jasminy istá skupina ľudí zasypala komentármi o tom, ako nerozumejú jej spojeniu s potetovanou hviezdou Hotelu Paradise.

Mamička takmer dvojročného Sanela vyjadrila obdiv Plačkovej už v minulosti. ,,Je sama sebou a klobúk dole pred tým, čo dosiahla. Táto baba si žije ako TOP dievčatá z Ameriky. Dopraje si veci, ktoré si dopriať môže, nič neukradla a všetko má za svoje peniaze, zo svojej hlavy,” zaznelo dávnejšie z úst manželky Rytmusa. Aj preto bola kráska s balkánskymi koreňmi prekvapená, že kritici spolupráci s instagramovou kráľovnou nerozumejú.

,,Ja som sa zamyslela, že aké je zvláštne, že ešte stále sa nájdu ľudia, ktorí absolútne nechápu, ako sme sa vôbec so Zuzkou mohli dať dokopy a ja zas nechápem to ich rozčarovanie, či je to v dobrom, alebo zlom,” hovorí v instastories plavovlasá Slovenka.

,,Ja som sa vlastne nikdy netajila tým, že obdivujem jej výsledky preto, že ich dosahuje kvalitne v rámci vecí, ktoré robí, čo je pre mňa vlastne základom toho, že sme do toho šli,” vysvetľuje svoje pohnútky a ďalej posiela čudujúcim sa neprajníkom odkaz.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<

,,Samozrejme, môžete obdivovať bohatých mafiánov, ale viete, čo je za tým. Ale som rada na druhej strane, že je to takto diskutované, lebo aj tak verím, že vo výsledku budete spokojní vy,” na záver dodala s úsmevom Alagič.

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic/queen.plackova, streamable.com