Známa influencerka Jasmina Alagič Vrbovská má množstvo fanúšikov a obdivovateľov, no so slávou prichádzajú i neprajníci. Podľa slov televíznej moderátorky má internetom kolovať informácia o jej dlhu v sociálnej poisťovni. 

Úspešná podnikateľka počin anonyma označuje za škodoradostný. Ohľadom celej veci sa rozhodla prehovoriť na Instagrame, pričom uviedla, že jej vyjadrenie bude rovnako primitívne ako radosť ľudí z cudzieho nešťastia.

jasmina alagic

,,Nikdy v živote ste ma nepočuli hovoriť o svojich zárobkoch, a ani nebudete. Ale musím povedať, že ja naozaj nemám problém s platením účtov,“ hovorí v krátkom videu Jasmina. ,,Naozaj so všetkou pokorou, ja mám na to platiť si svoje účty. Ďakujem, že sa zaujímate. Ale som proste flákač, ktorý nestojí pri schránke a nečakám, či nejaký nedoplatok mám,“ vysvetľuje rozlietaná kráska. Tá taktiež prezradila, ako k dlhu došlo.

,,Vznikol, keď som sa menila zo súkromnej osoby na firemnú. Dnes už to má v rukách právnička. Všetko bude zaplatené,“ uvádza veci na pravú mieru plavovláska s balkánskymi koreňmi a na záver posiela neprajným osobám odkaz.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zajtrajšok pre vás nebude iný. Pre vás, ktorí sa tešíte z takýchto nedopatrení,“ uzavrela pozitívne naladená Slovenka, ktorá je ako každý človek omylná. Žiaľ, i v jej prípade môže občas dôjsť aj k takejto nepríjemnej situácii.

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, streamable.com