Jasmina Alagič je známa tým, že je veľmi rodinne založená, čoho dôkazom je aj jej Instagram, preplnený rôznorodými fotkami z domáceho prostredia, na ktorých je oklobená svojimi najbližšími. Čo sa však týka kráskiných rodičov, oni akosi vo verejnom virtuálnom albume absentujú. Pred pár dňami sa to ale zmenilo, aspoň  v prípade tatka!

Jedna z najatraktívnejších žien slovenského šoubiznisu svoje balkánske korene nezaprie, ani keby veľmi chcela. Exotické črty tváre a obrovský temperament zdedila Jasmina po otcovi pochádzajúcom z Bosny, ktorého ale verejnosť veľmi nepozná.

Večne optimisticky naladená influencerka o dôležitom mužovi svojho života neraz prezradila, že je vášnivý boxer, čo ho okrem iného spája aj s Jasmininým manželom Patrikom, ktorý taktiež inklinuje k tomuto športu. Malú ukážku toho, čo v sebe pán Enver skrýva, zverejnila jeho dcéra na sociálnej sieti, kedy zároveň konečne odhalila, kto má prsty v jej génoch.

,,65 rokov… Ráno beh, večer box. Už vyše 50 rokov každý deň. A ja sa ledva rozbehnem,” známa moderátorka vychválila pred ľuďmi svojho športovo nadaného otca, ktorému by jeho životné nasadenie a kondičku mohla závidieť väčšina jeho rovesníkov. ,,Ja som tak šťastný, že ma náš Paťko takého dedka. Vzor vo veľa smeroch aj pre mňa,” veľkému makačovi venoval úprimné slová uznania i jeho zať, populárny raper Rytmus. Pozrite si video nižšie a zistite samy, aký je Jasminin tatko čávo! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic