Jasmina Alagič Vrbovská je bezpochyby jednou z najkrajších žien, ktoré denne svojím obliekaním, štýlom, účesmi, ba dokonca make-upom inšpirujú státisíce slovenských, ale aj českých žien. Tentokrát sa balkánska kočka ukázala so šialenou úpravou vlasov a veruže je to pristalo i takto!

Krásnu Jasminu Alagič poznáme buď s dlhými vlnitými vlasmi, alebo s aktuálnym účesom, a teda celkom rovnou frizúrou, siahajúca len po plecia. Nakoľko je ale táto sympatická televízna moderátorka za každú srandu a miluje nevšedné výstrelky, neváha si na svojej hlave vyskúšať aj bláznivejšiu kreáciu.

jasmina alagič sanel

Známa tvár slovenského šoubiznisu opäť navštívila celebritného kaderníka Jána Molnára, ktorého ruky a pracovníci salónu sa aj starajú o vlasy Katky Jakeš, Simony Krainovej či samotnej prezidentky.

Jasmina si nechala na vrchu hlavy spraviť dva copíky, pričom spodná polovica vlasov ostala rozpustená. Svieži imidž tak Rytmusovej manželke spustil niekoľko rokov, vďaka čomu vyzerala celkom ako pubertiačka. ,,Jankova verná klientka Jasmina sa nechá nahovoriť aj na extrémnejšie účesy. Predlohou pre tento bol štýl Hailey Bieber. Okrem toho Janko refreshol farbu balayagou. Dali by ste aj vy nahovoriť?” uvádza sa na oficiálnej stránke salónu, kde je na fotografii spomínaná moderátorka.

Jasmína Alagič vypadávanie vlasov

Rovnakú snímku si na profil pridala aj mamička malého Sanela, ktorá novým účesom zožala u fanúšikov veľký úspech. ,,Vyzeráš na takú čerstvú 18-tku. Si nádherná,” napísala jedna z komentujúcich ,,Toto vám sekne! Pekný účes. Top! Bomba,” objavilo sa v češtine pod fotkou.

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic