Jasmina Alagič so svojimi takmer 450-timi tisícmi sledovateľmi na Instagrame zdieľa zákulisie života šťastnej mamičky a manželky. Len prednedávnom sa však podelila o nepríjemnú skúsenosť s človekom, ktorého správanie označila za sedliacke. Teraz naopak vyzdvihla príjemný prístup ľudí v známom potravinovom reťazci i na čerpacej stanici. 

Jasmina je večne vysmiaty človek, ktorý doslova srší dobrou energiou. Dbá na to, aby mala na ľudí pozitívny vplyv a rozdáva radosť na každú stranu. O to viac si váži snahu ostatných osôb pomôcť či poradiť.

,,Ahojte! Teraz si podľa mňa mnohí z vás pomyslia, že už mi úplne d*be a budete si možno rozposielať moje video s tým, že – Pozri, jak hrabe tej zdrogovanej slniečkarke! Ale je mi to jedno,” hovorí mamička viac ako ročného Sanela v úvode videa. A i keď vďaka super nálade môže na niektorých pôsobiť, akoby bola pod vplyvom omamných látok, za jej úsmevom stojí niečo iné.

,,Musím vám povedať, že ja milujem ľudí tak strašne moc, že som vám musela nahrať toto storíčko. Viete prečo?” kráska s balkánskymi koreňmi sledovateľom ozrejmila, že počas dňa sa vydala do obchodného reťazca a taktiež na čerpaciu stanicu, kde narazila na dobrých ľudí.

,,Stretla som opäť raz úžasných, usmievavých, nápomocných, geniálnych, zlatých, dobrých ľudí. Takže som vám iba chcela povedať, že ďakujem, že sa k sebe tak krásne chováme. Je to super! A ja dúfam, že ak ma náhodou niekedy stretnete, tak budete mať zo mňa aspoň trošku taký dobrý pocit, ako mám ja z vás,” Jamsina dodáva na záver so širokým úsmevom, ktorý jej vyčarilo dobro v ľuďoch.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, streamable.com