Temperamentná balkánska kráska Jasmina Alagič učinila prednedávnom dôležité rozhodnutie, keď sa spolu s najbližšou rodinou uzavrela v priestoroch luxusnej vily do karantény. Po dvoch týždňoch strávených za múrmi domácnosti však prišla na rad nutnosť doplniť zásoby chýbajúcich potravín, a tak sa celebritný párik vybral na nákupy. Hviezda módnej televízie neostala svojej povesti nič dlžná a zo skrine vytiahla najvkusnejšie kúsky posledných týždňov.

Hoci Jasmina s Rytmusom majú vďaka krásnemu prepychovému sídlu pri Bratislave dostatok možností na strávenie príjemného času v karanténe, aj oni sú “len” ľudia, a preto tiež občas potrebujú zmeniť ovzdušie.

rytmus jasmina alagič sanel

Po tom, ako pani Vrbovská prežila niekoľko dlhých dní v izolácii, kedy sa fanúšikom najčastejšie ukazovala vo voľných tričkách a pohodlnom domácom odeve, prichádza veľmi osviežujúca zmena.

Sympatická mamina zvolila pri vzácnej príležitosti vychádzky na verejnosť elegantný nohavicový outfit s dlhým kabátom. Teplé hnedo-béžové tóny oblečenia dokonale ladili so zlatistým nádychom detského kočíka, v ktorom sa viezol malý Sanel. So vzorovaným fialovým rúškom na tvári a veľkým klobúkom na hlave pôsobila ako skutočná módna ikona.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina alagič outfit

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic